• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

żwirownia

podoba się jak na pierwszą makietę?

  • tak

    Votes: 5 62,5%
  • nie

    Votes: 3 37,5%

  • Ogółem głosujących
    8
  • Ankieta zamknięta .

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#2
Te fragmenty wyglądają całkiem ciekawie. Jak dla mnie to brakuje śladów kół na piasku, może kolein, bo przecież tak ciężki transport musi je wyjeździć. A może przydały by się jeszcze ślady gąsienic koparki?
Może pokaż ją w całości, to łatwiej będzie ocenić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#5
Nie wiem czy to wina fotek, czy za mało dałeś piasku, ale mam wrażenie, że styropian za bardzo prześwituje, no i ten podjazd jakiś taki stromy, nie wiem czy wywrotka da radę podjechać. ;)
A tak w ogóle to całokształt dioramy jak i pomysł bardzo fajny.
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Nie jest tragicznie jak na pierwszy pomysł i wykonanie. Ten podjazd wydaje się nierealny no i trzeba by pomyśleć nad czymś innym do imitacji piachu, żwiru. Raczej jakiś pył by pasował, piasek dla szynszyli np.
Podoba mi się rozmiar :) ale trzeba wprowadzić poprawki.
 
OP
OP
M

michi88

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Nie wiem czy to wina fotek, czy za mało dałeś piasku, ale mam wrażenie, że styropian za bardzo prześwituje, no i ten podjazd jakiś taki stromy, nie wiem czy wywrotka da radę podjechać. ;)
A tak w ogóle to całokształt dioramy jak i pomysł bardzo fajny.
Tak piasek jeszcze prześwituje, dosypie.(y)

Zacznij zwracać uwagę na poprawną pisownię.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Reakcje
0 0 0
#9
zacny temat, ale jak ktoś wspomniał - jako imitacja piachu to coś drobnego musi być - ja materiał do swoje dioramy przesiewałem na mokro, separując drobną zawiesine w wiadrze
także warto pomyśleć o wyjeżdzonym w zwirowni pasie przez ciężarówkę, najlepiej gdzieś za koparką, bo teraz to łatwo mogła by się osunąć z piachem w dół
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22

Podobne wątki