• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Żywiczne dłubaniny - irokez46

tuniu32

Znany użytkownik
Reakcje
81 0 0
#21
To trzeba się złożyć na nowy dla niego żeby mógł pokazać nam swoje modele:LOL:[DOUBLEPOST=1396736387][/DOUBLEPOST]Kurcze wiele bym dał za tego STARA 244 GBA
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#22
Nawet jak złoży to na razie nam nie pokaże niestety bo padł mu komputer.:cry:
czy już został komputer ..... 'naprawiony" ... może nabyty nowy ,,,, prześledziłem foty modelu "wstepnego" jest nie samowity ... a raczej był nie samowity :) ponieważ od dodania pierwszego zdjecia już trochę minęło i za pewne stał się jak najbardziej realny :) .... Panie Cheyen,Irokez , Indianin ... Wódz deszcz W twarz ....... pokaż nam dzieło :) Nam bladym Twarzom :gwizd:.... ja jako kolekcjoner innych skal szczerze zainteresowany jestem efektem końcowym .... sentyment ...proszę zarazem o wybaczenie i "sapanie" zbyt mocne w celu uzyskania jakiejś fotki ;)
z góry podziękował w imieniu Zacnego Gremium ..... każdy popatrzy :podstepny:.... alę żaden się nie odważył iść na CAŁOŚĆ :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
każdy tylko czeka ... ale ja jako "młody" na forum wyrywny jestem .... niestety taki charakterek mój .... ale czasami tylko :gwizd::gwizd::gwizd: sowizdrzał ;)
Ok ...Dasz..... Te foty>>> dasz ??? :) jak nie to okupuję ...... :sleep::gwizd::sleep::gwizd::sleep::sleep::sleep::gwizd:.... jak "sejm":ninja:
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#23
CZYLI ...CO ? :mad: okupacja nastąpi ..... mało tego dlaczego zostałem ,,,, bez odzewu od Zacnego Wodza Inków i bosych kapucynów ???...
Zatem ponawiam grzeczną :X3: prośbę o mały "kalejdoskopik" z fotkami "tych" i ..tylko tych " modelików ...... Pewnie już pomalowanych ,skończonych,wykończonych waloryzowanych ..... i ... taka prośbunia dla Irekoezunia :)
.... Damy Radę o_Oo_Oo_O(n)(n)(n)o_Oo_Oo_O ogarnąć te focidła ??? :mamdola: .... niestety jak nie okupuję ten teren .
Onegdaj było modne hasło dla "beretów" .... Gdzie jest krz..... Gdzie jest Krzy ... !!!!! ... (każdy odczyta jak chce ,nie lubię deptać ani urażać ..... Osób biorących w "tym " udział :)
... ale wracając do tematu ,,,,,, kolorowych "łysych" nasadziłem w tych dwóch postach .... sorrki ale połączyły się razem :) ale tylko przez Twoją niefrasobliwość Wodzu .Brak odzewu !
okupacja rozpoczęta .... Dla innych Kolegów chętnych obejrzenia tych strażaków jest hasło przewodnie .... GDZIE JEST STRAŻ ... GDZIE JEST STRAŻ .... GDIE JEST STRAŻ..
NO PROBLEM "BABCIE" PONAD 80 LETNIE DAŁY RADĘ (młodsze też były ...) w zimnie ,w wietrze , opalane słońcem ITP ...odstraszane przez straż miejską ..
a My Forumowicze w ..Domku ... Przy kominku ,, Jak zimno koło klimy ,,,, I .... NADAL PROSIMY ..../ PONIEWAŻ PRZY KOMPIE CAŁY CZAS SIEDZIMY I TA SYTUACJĘ ŚLEDZIMY
OKUPACJA PANOWIE !!!
PIERWSZY SZWADRON :ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja:
A tak co dzień ..... nie zliczę o_O
Jeżeli kogoś uraziłem było to nie zamierzone ,jeżeli dostanę 'bana" .... trudno ktoś Nas ..... :gwizd::gwizd::gwizd::gwizd::gwizd:
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#24
Niestety modele leżą w takim stanie w jakim leżały.Nie mam w tej chwili na nie ani czasu, ani chęci i raczej nie prędko też się to zmieni.Co do nie odpisywania to zwyczajnie nie zaglądam ostatnio w wątki zbyt często.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#25
Niestety modele leżą w takim stanie w jakim leżały.Nie mam w tej chwili na nie ani czasu, ani chęci i raczej nie prędko też się to zmieni.Co do nie odpisywania to zwyczajnie nie zaglądam ostatnio w wątki zbyt często.
szkoda,,,, jednak jak by stan owych modeli zmienił się na bardziej "fotogeniczny" to polecam się :) zapewne wraz z innymi Forumowiczami .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 7
W robocie 19
W robocie 952

Podobne wątki