• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Żywiczne dłubaniny - irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#1
Zaczynam przygodę z nowymi modelami z firmy Auto Loko Motiv.Na początek są to Jelcze 010 oraz Star 244.

1 (9).jpg
1 (261).jpg
1 (291).jpg


Modele są bardzo dobrze odwzorowane, odlewy bardzo czyste i przyjemne do obróbki.Do każdego sporo blaszek.Spasowanie po pierwszych przymiarkach bardzo dobre.Na początek kilka fotek wstępnie obrobionych części.Systematycznie będę zamieszczał relacje z klejenia a potem malowania tych modeli.

SAM_9957.jpg
SAM_9958.jpg
SAM_9959.jpg
SAM_9960.jpg
SAM_9961.jpg
SAM_9962.jpg
SAM_9963.jpg
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#11
Kurne Irokez to farciarz,to o czym inni marzą on już to ma,już widzę w myślach te pojazdy w akcji u siebie na makiecie,piękny widoczek.Irokez ,koniecznie potrzebny Ci ten drugi Jelcz? ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#14
Robota stoi, teraz jakoś nie mam "serca" do tych maleństw.
Cyjanoakryl oczywiście a przyzwyczaiłem się do Kropelki.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#17
Modele konkretne, najbardziej jestem ciekaw ukończenia Stara, jak na niego patrze to łezka w oku sie kręci, wiele razy takim się do akcji jechało :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 7
W robocie 19
W robocie 952

Podobne wątki