• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Żyrardów - I Żyrardowskie Spotkanie Modelarzy Kolejowych - 12-13 maja 2018

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#2
Coraz dziwniejsze lokalizacje, no ale miasto naszego premiera rodzinne zresztą, byłego, tylko daleko od Torunia.
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#3
Najciekawszy plakat wystawy modelarskiej jaki widziałem. Choć dość ponury i na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że to bilet nie na wystawę modelarską ale do jakiegoś obozu koncentracyjnego.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#6
To ja od razu sprostuję. Błonia nie będzie. Włodarze nie są zainteresowani. Ale w tym samym terminie lub co bardziej prawdopodobne w ostatni weekend sierpnia w Warszawie na Bielanach. Dogrywamy szczegóły z dzielnicą i sponsorami. Tak więc jak tylko wszystko zostanie ustalone wrzucę informację :)
 
Z

Zv

Gość
#8
Las... parowozów :) Makieta z tłem to zupelnie inny odbiór. Do mojego Sierpowa też mam juz gotowe tło. Powinno to być standardem na imprezach dla publiczności.
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#10
W Żyrardowie zaprezentowano bardzo ładną makietę modułową H0e.
A dzięki uprzejmości właścicieli i obsługujących ją kolegów pierwsze jazdy modelowe mógł odbyć zrobiony przez Maćka "Zvolacka" bieszczadzki "Las".

Zyrardow 2018 001.jpg


Zyrardow 2018 002.jpg


Zyrardow 2018 003.jpg


Zyrardow 2018 004.jpg


Zyrardow 2018 005.jpg


Zyrardow 2018 006.jpg


Zyrardow 2018 008.jpg


Zyrardow 2018 009.jpg
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#12
Prawda, że ładna.
Ale nie wiem. :) Opiekowało się nią dwóch Panów, miła Pani i jeszcze kręciły się jakieś dzieci. Wszyscy mieli koszulki z logo..., przepraszam, z napisem NKPM, który był skrótem od Niezależny Kolejowy Projekt Modelarski. Jestem pewien, że teraz się ujawnią. :)
 
Ostatnio edytowane:

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#17
@Paweł R, @Mafo jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Na żywo tego tak nie widać, dopiero wychodzi na zdjęciach.
 
Ostatnio edytowane:

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#18
Przy powiększeniu zawsze więcej wychodzi ale ja tam oprócz pieknych modułowych klimatów, zauważyłem inny smaczek.
snowadło.jpg
Kiedyś miałem takie snowadło, aż się łezka w oku kręci ale cóż, Azja wykończyła nasz przemysł lekki, także pozostały tylko wspomnienia.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#19
A całkiem z tylu był jeszcze przodownik pracy, którego razem z cokołem wyrwali i skryli, co by kapitalistów nie straszył. Na rękach miał jeszcze ich krew.
F4AAB867-9514-4C9C-8026-9C9F637CDABD.jpeg
88E27E99-06E1-4733-B274-BD0F9E9D591E.jpeg
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#20
A całkiem z tylu był jeszcze przodownik pracy, którego razem z cokołem wyrwali i skryli, co by kapitalistów nie straszył. Na rękach miał jeszcze ich krew.
To już historia, która była ale często zapominamy o tych, którzy w tych czasach nie patrzyli na to w jakich warunkach odbudowywali nasz kraj, tylko swą pracą próbowali utrzymać swoje rodziny.
Dobra skończmy te dywagacje bo to wątek przecież o nawiedzonych trochę inaczej.