• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Żyrardów – II Żyrardowskie Spotkanie Modelarzy Kolejowych – 1-2 czerwca 2019 r.

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#25
SP32 w Strzyżowie nad Wisłokiem o_Oo_O. Chylę czoło!!! To już są klimaty z najwyższej półki. Czy lokomotywa ma napęd? Czy gdzieś na forum jest relacja z budowy tej lokomotywy? Czy to kit od Osbahn`a?
Mam też pytania do maszynisty: Czy nie uważasz, że soczewki semafora wjazdowego (15.56) są nieodpowiednie? Że mogą sprawiać wrażenie światła czerwonego? Chciałbym coś zgłosić do UTK.... cokolwiek. No bo nie było to chyba przerżnięcie semafora wyświetlającego S1? :gwizd:
 

mgww

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
Dzień dobry dla Wszystkich. SP32 na stacji Strzyżów n/W jest dziełem Ostbahn"a. Ma zamontowany dekoder jazdy, porusza się dość zgrabnie. Niestety relacji z budowy nie mam. Trzeba pytać Grzegorza (choć nie wiem czy odpowie). Na trasie Jasło-Rzeszów lokomotywy te były bardzo popularne w tamtych latach. Po wycofaniu ze służby gniły na terenie lokomotywowni Jasło.
Pozdrawiam Andrzej
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#30
...  Widzę, że na dwóch fotach nawet "Bolimek"* się załapał...

Pozdrawiam,...

*) skład typu push pull produkcji Bombardiera w barwach Kolei Mazowieckich kursujący w relacji Warszawa Wschodnia - Żyrardów - Warszawa Wschodnia (-Siedlce)
 

Podobne wątki