• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Żnińska Kolej Powiatowa

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.497 45 1
#1
Próbując przebrnąć przez "prefiksy", ze sporym zdumieniem odkryłem, że tytułowa kolej nie posiada autonomicznego wątku! SKANDAL! ;)
Cóż za niedopatrzenie. Tym bardziej mi miło, iż nie moje działania staną się kanwą tego wątku.
Przeglądając domowe nośniki, natrafiłem na zdjęcia mojej małżonki, a one sprawiły, że zechciałem od razu wyrzucić lustrzankę!
Wówczas wraz z Ewą i Pawłem R. spędziliśmy weekend na rzeczonej kolejce i wszyscy robiliśmy zdjęcia. Moich nie pokarzę, tylko mojej małżonki robione telefonem! :p
Agnieszka Chorąży 13. 10. 2017 r. 27 Zlot Kolei Wąskotorowych w Żninie.
20171013_175754.jpg
20171013_161141.jpg
20171013_174659.jpg
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
#7
A słowem "pokarzę", niech się Kolega Chorąży nie martwi. Mnie też zdarza się je tak napisać. Mojej żonie wtedy mówię, że to jest dłuższa wersja (o jedną literę) tego słowa. I innych też.
Pozdrawiam
st.kpr.pchor.rez. Hamulcowy