1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Škoda wywrotka by M.Sz

Dyskusja w 'W robocie' rozpoczęta przez użytkownika Marcin Sz, 5 Listopada 2017.

1. Marcin Sz

Marcin Sz Aktywny użytkownik

Witam wszystkich serdecznie i przedstawiam państwu Škode Permotu , która kiedyś była jakimś beczkowozem.
    Przerabiam ją na wywrotke z lekkim naciskiem na ciągnik balastowy do gabarytów. IMAG0412.jpg IMAG0438.jpg IMAG0439_BURST002.jpg IMAG0443.jpg

• Doceniam Doceniam x 1
    Ostatnio edytowane: 5 Listopada 2017

2. Marcin Sz

IMAG0448.jpg IMAG0449.jpg IMAG0450.jpg IMAG0452.jpg

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Zapowiada się ciekawie. Nie wiem tylko, czy nie za krótki ten kiper... No i jak już rozkleiłeś kabinę to przydałoby się podmalować wnętrze i tego permotowego kosmonautę. ;)

4. Marcin Sz

Radziecki kosmonauta jak najbardziej przebierze barwy polskiego kierowcy myślę,że "Makówa" się nie obrazi , a szanowne grono samochodziarzy proszę o pomoc. Jak wykonać zawiasy "kipra" ?

5. Marcin Sz

IMAG0453.jpg IMAG0457.jpg IMAG0458.jpg

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  6. Marcin Sz

Makówa dostał propozycje pracy u mnie i przyjął. IMAG0030_BURST002_COVER.jpg IMAG0462.jpg
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 12 Listopada 2017 ---
    IMAG0031.jpg
    Škoda dostała światła tylne.
    IMAG0032.jpg
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 12 Listopada 2017, Data oryginalnego wpisu: 12 Listopada 2017 ---
    Buda ma wreszcie kierunkowskazy, a kiper wstępne barwy...
    IMAG0033.jpg IMAG0034.jpg
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 12 Listopada 2017 ---
    I przymiarka pierwszego ładunku...
    IMAG0036.jpg IMAG0035.jpg

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij