• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Škoda BOBR by M.Sz

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
#21
Właśnie się dowiedziałem, że w sklepie w Czechach ten model kosztuje dużo mniej, bo 689 koron czeskich, czyli około 115 zł. Ten sprzedawca z alledrogo to ma lichwiarskie ceny.
http://www.hobby-shop.cz/masinky/st...vuz-popelarske-vozidlo-stavebnice-(17440-431)
Nie będę bronił sprzedawcy, ale jeśli zapłacił 115,00 pln, to trzeba jeszcze doliczyć: przelew, przesyłkę, prowizję alledrogo oraz jakiś zysk. A ponieważ jest firmą to jeszcze wszystkie opłaty podatkowe, wobec tego może mu zostać naprawdę bardzo mało.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#22
No to lepiej kupić od sprzedawcy w Czechach. A poza tym to zdjęcie jest zupełnie innego modelu, bo w skali 1:43 i odwrócone. Zauważ, że kierownica jest po prawej stronie. Rura wydechowa też. Ten model to nowość i jeszcze nie ma sklejonych miniaturek w skali 1:87. Jak dla mnie to sprzedawca trochę przegiął z ceną, no ale każdy jest panem swoich pieniędzy... ;)
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
#23
Nie twierdzę że nie jest drogo ale że może nie zarabia wcale tak dużo. Jeśli kupuje jako firma to kupuje w ramach obrotu wewnątrzwspólnotowego. Nie płaci tamtego Vatu tylko nasz i już masz jakąś różnicę. Poza tym jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to nie po to by na niej tracić.
 
OP
OP
M

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
#26
Oki Panowie i panie , kto lubi wróżby Andrzejkowe kupuje "bobra " z żywicy , a ja tym czasem za waszą namową przedłużyłem ramę i bude o 5 mm aby Škoda miała ręce i nogi... Po podkładzie widać niedoskonałości ale to lakiernia poprawi przed właściwym pomarańczowym.
IMAG0441.jpg
IMAG0442.jpg
IMAG0443.jpg
IMAG0444.jpg
IMAG0446.jpg
IMAG0447.jpg
IMAG0448.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 11
W robocie 5

Podobne wątki