• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

"Świat Kolei" 03/2014 - artykuł o skali 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Miło nam poinformować, że w miesięczniku "Świat Kolei" nr 03/2014 jest artykuł autorstwa Tomka Stangla i mojego o naszym clubie0.pl i skali 0. Artykuł wydrukowany jako 4 strony (jedna kartka A3) w rozkładówce miesięcznika, gdyż zamówiliśmy właśnie tych rozkładówek kilkaset sztuk więcej jako "ulotki".

ŚK-3-2014.jpg
ŚK1.jpg
ŚK2.jpg
ŚK3.jpg
ŚK4.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#2
Czytałem, i nie powalił mnie ten artykuł, odrobinę chaotyczny a chwilami mija się z prawdą, bo czy marzenia naszego kolegi można nazwać już budową mostu.
Myślę że nie, to dopiero faza pobożnych życzeń i pragnień.
Pozytyw, znak że coś takiego istnieje w Polsce, a czy przetrwa, czas pokaże.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#3
Oj Pawle słabej wiary jesteś. Faza projektowa praktycznie dobiegła końca. Niestety Faza zbierania funduszy jeszcze chwilkę potrwa, gdyż most okazał się dwa razy droższy niż zakładałem :mad:
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#4
Jestem realistą, jak powstanie most wtedy będziemy układać pieśni pochwalne na cześć jego.
Na razie, jest tylko w sferze projektów marzeń itp.
Nie o tym ten wątek, jeno o artykule, który układem i chaotycznym przekazem przypomina bardziej tabloidy niż rzetelną informację.
Zawsze wyrażam swoje poglądy bez względu na konsekwencje, jak się to komu nie podoba niech się przeniesie na germanofilskohipsterskogejowskie forum corvina, tam mnie nie ma.
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#5
Spokojnie, 500 m2 powierzchni na club0.pl powoli się szykuje. Będzie nie tylko most nad Osobłogą (jak nie Mateusza to mój)... Na razie idzie wiosna :)
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#6
O gustach się nie dyskutuje, mnie artykuł się podoba, jest w miarę krótki lecz podaje takie informacje które dla nieobeznanego z modelarstwem są wystarczające. Co do mostu to się nie wypowiadam, lecz wiem ile czasu na taką budowlę trzeba poświęcić, nie mówiąc o najważniejszym - kasie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Relacje 0/0m/0e/0f 19

Podobne wątki