• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Święto Flotylli Pińskiej, czyli zlot starych samochodów i modeli

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
#1
Z okazji kolejnego zbliżającego się Święta Flotylli Pińskiej zapraszam do Dobczyc w dniu 1 lipca 2017 r.
Ma to być bardziej świętowanie niż tylko wystawa o FP. więc będzie kilka wystaw tematycznych, rajd rowerowy i inscenizacja na wodzie ( jak się uda i jak będą chętni inscenizatorzy, bo z tym krucho, wszyscy chcą kasy :( )
Na początek , stare samochody, na żywo i w miniaturze .
ok 30-50 starych, zabytkowych pojazdów oraz kilka kolekcji miniaturek, głównie w skali 1/43
 
OP
OP
p11c

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
#3
Przyjadą głównie miejscowi posiadacze samochodów, ma być tez sporo zabytkowych motorów. Wpisowe 30 zł, każdy z wystawców dostanie obiad i pamiątkowy medal. Rozlosowane będą też nagrody. Serdecznie zapraszam. Zapisy na Priv
[DOUBLEPOST=1496943819][/DOUBLEPOST]To pojazdy jednego z wystawców.

 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
p11c

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
#4
Inną atrakcją będzie moja skromna makieta kolejowa Bitwy Pod Jordanowem z PP 51 Pierwszy Marszałek oraz wystawa starych fotografii Pińska z okresu przed 1939 r oraz współczesne zdjęcia polskich nekropoli w Pińsku.
Wystawa zorganizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Polacy z Pińska, będzie na niej ok 500 fotografii.



 
OP
OP
p11c

p11c

Znany użytkownik
Reakcje
13 0 0
#6
Oczywiście wszystkich chętnych zapraszam. Atrakcji będzie moc ale brak czasu i środków aby zapromować cała imprezę, Niestety. Jest tu na forum sporo modelarzy z Krakowa, Niech przyjadą , choćby po to by skrytykować moją makietę. Pokaże im mój warsztat i drugą w budowie, niech doradzą albo pomogą bo sam człowiek niewiele może zdziałać, choćby nie wiem jak się starał.
A jak ktoś ma ciekawą kolekcje to byłoby miło aby zaprezentował,
 

Podobne wątki