• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Świąteczne marzenia modelarskie, wąskotorowe.

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
#1
W związku ze zbliżającym się końcem roku i przeczytaniem wpisu jednego z kolegów z forum, proszę o wpisywanie swoich postanowień tzw. noworocznych. Na dobry początek: stacja Piaseczno Miasto Wąskotorowe.:)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#7
...żeby zobaczyć projekt "Reaktywacja" ukończony na jakiejś imprezie :)
Może Kleszczele na jakiejś imprezie, ten o którym mówisz jeśli mnie nie dosięgnie kolejna schiza, a taką mam nadzieję, zobaczysz niedowiarku w Piotrkowie, no chyba że nie uda mi się zrobić rozjazdów , wtedy spalę i tę.
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
#9
A ja chciałbym by było nas wszystkich modelarzy coraz więcej i by każdy mógł cieszyć się zdrowiem byśmy mogli podziwiać pracę niejednego z was na wystawach i zdjęciach relacjach lub n tym forum. A jeśli chodzi o to co ktoś mógłby zrobić to ja bym proponował Helską kolej wojskową która dowoziła amunicję między Bateriami Obrony Wybrzeża :) Jeśli coś pokręciłem Przepraszam :))) Pozdrawiam Serdecznie
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#11
Mniej trawy, więcej przemysłu. Mniej buraków, więcej węgla. ;)

Nie ma co czekać, tewuchy i giszowieckie Borsigi same się nie zrobią :D
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.052 26 1
#12
Przy innym temacie na forum, mianowicie przy stacji Rudy kolegi Zvolacka wyraziłem pomysł, by w przyszłości zebrać tych, którzy budują moduły z fragmentami Górnośląskich Kolei Wąskotorowych i przy okazji np którejś z przyszłych Istebnych, zmontować fragment linii tych kolei. Entuzjazm Forumowiczów z jakim ów pomysł się spotkał wskazuje na to, że trzeba chyba pójść własną drogą i skończyć dłubanie makiety w 0e w górnośląskim klimacie.
Popieram kolegę Fisza. Wystarczy tych pszenno-buraczanych kolei. Niech żyją GKW!
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#13
Być może na przyszły rok i mój w bólach powstający fragment sieci powstanie. Z pewnością zaś będę dalej dłubać przy swojej Tw, bo wagony niedługo będą ;)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#14
Ja ja bym chciał zakończyć projekt mojego wielkiego mostu. (ostatnio ostro nad nim pracuję) Ponakładać kalki na gagsa oraz Platformy PPPkz. Dokończyć LS40 i LS60. Zmontować wytrawioną od dawna WM10. I zamontować koła w wąskotorowej węglarce.
No i bym chciał by na form było mniej złośliwości.
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#15
Ja mam zaś takie cichą nadzieje że te wszystkie wasze marzenia się spełnią i razem spotkamy się na jakiejś wąskotorowej imprezie bez dzielenia na skale .
A z bardziej realistycznych to mieć w na tyle czasu aby dokończyć projekt budowy wąskotorowej kolei polowej w terenie .:)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#18
Mogę zgodzić, że nasza przedświąteczna dyskusja o wyższości różnych kolei wąskotorowych w pewnym momencie zaczęła zmierzać w niebezpiecznym kierunku, ale cieszył bym się gdyby ten, kto napisał do mnie powiadomienie, że "
Twój wpis w temacie Świąteczne marzenia modelarskie, wąskotorowe. został usunięty. Powód:......., podpisał się pod nim.
Miłego świętowania
Ubecka cenzura nigdy się nie podpisuje,moje wpisy są usuwane notorycznie, zacznij się przyzwyczajać.
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.052 26 1
#19
Jestem dorosłym człowiekiem i świadomym tego- co robię. W związku z tym, dopóki moje wpisy nie naruszają obowiązującego porządku prawnego, a ich język nie zawiera słów powszechnie uznanych za wulgarne, nie życzę sobie, aby bez konsultacji ze mną ktoś decydował czy usuwać je, czy nie. W dodatku, gdy są na temat, będący tematem dyskusji forumowiczów. Funkcja moderatora/administratora jest funkcja organizacyjną a nie policyjno-cenzorską. Ponieważ jak już poprzednio zaznaczyłem, powiadomienie mnie było w formie anonimu, nie mam w tym przypadku nikogo konkretnego na myśli
 
Z

Zv

Gość
#20
Mam.nadzieje ze to bedzie jedna że zmian na forum. Po za tym forum na którym piszesz moze sprzatac moderator forum lub jednen z trzech globalnych czyli ffox TV lub ja. Ja zwyczajowo podpisuję moderowane posty i ostrzeżenia.