• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Świąteczne marzenia modelarskie, wąskotorowe.

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.052 26 1
#21
To akurat wiem i moja uwaga nie była kierowana do Ciebie.
Jeśli już mowa o anonimach i anonimowości, to jestem chyba jednym z nielicznych, których posty nie są na dole podpisywane imieniem i nazwiskiem (ten mały szary napis). Nie bardzo wiem, jak to zrobić. W każdym razie, nazywam się Michał Affanasowicz, czyli to ja występuję pod nickiem "hamulcowy"
 
Z

Zv

Gość
#23
Wejdź w swój profil pod zdjęciem po lewej drugą zakładka - sygnatura tam wpisz Imię i Nazwisko i gotowe. Widoczne tylko dla zalogowanych nie widoczne na urządzeniach mobilnych .
 
Z

Zv

Gość
#27
Cisze się, że tak wielu ludzi zdecydowało się podpisać i nie ukrywać się za nickiem, zwłaszcza w tak małym gronie jakim jesteśmy. To dobry znak!
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.052 26 1
#29
No i popatrzcie Koledzy. Zaczęło sie od małej pyskóweczki a skończyło tak sympatycznie. Nie ma więc tego złego, co by na dobre nie wyszło, jak mówi stare wąskotorowe przysłowie.