• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Środa Wielkopolska - V Spotkanie Wąskotorowe - 11-13 maja 2018

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#1
Serdecznie zapraszamy, na cykliczną, piątą już edycję wystaw makiet polskich kolei wąskotorowych Spotkania Wąskotorowe.
Wystawa odbędzie się w dniach 11-13.05.2018
W tym roku spotkanie zaplanowaliśmy w Środzie Wielkopolskiej, na Średzkiej Kolei Powiatowej. Powrót do pełnej sprawności ruchowej parowozu Px48-1756, przyczynił się, do podjęcia decyzji o powrocie tam gdzie, nasze spotkanie odbyło się po raz pierwszy.
Wystawa makiet odbędzie się w :

Hali Sportowej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy, Sportowa 12
Wstęp na wystawę - bezpłatny.

Podczas spotkania, w sobotę oraz w niedziele, Odbywać się będą kursy ogólnodostępnych pociągów prowadzonych parowozem Px48-1756.
Bilety na poszczególne kursy dostępne w pociągu u drużyny konduktorskiej.

Serdecznie Zapraszamy !!!
 

Załączniki

OP
OP
Maslo

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#2
Wystawa makiety wąskotorowej w połączeniu z kursami prawdziwej kolejki wąskotorowej, juz najbliższy weekend w Środzie Wielkopolskiej. Szczegóły powyżej oraz na stronie wydarzenia na Facebook’u. Serdecznie zapraszamy !
 
OP
OP
Maslo

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#3
Makieta rozstawiona i przejezdna. Jesteśmy gotowi :)

Niniejszym moge juz zdradzić, ze na naszej wystawie pojawi sie kilka premierowych prezentacji modeli. Bedą nimi : drezyna WMC 103 , doczepa Do drezyny WMC oraz wagon osobowy A280DP od Schlosser.

Serdecznie zapraszamy
 

Załączniki

Z

Zv

Gość
#4
Bxhpi Schlosserei to zestaw czy gotowiec? Byly obie opcje kiedyś. Jaka cena? To ten sam model co był w Miba - prawda? Wygląda świetnie.
 
OP
OP
Maslo

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#5
Na chwile obecna sa dostepne tylko do montażu, gotowce można zamawiać ale na razie termin dostawy może byc odległy. To co mamy na makiecie to juz model seryjny. Bez błędów :)
 
Z

Zv

Gość
#7
190 euro za set do montażu.... dla mnie cena zaporowa. Miałem nadzieję że finalnie będzie bardziej przystępna. Lecz z drugiej strony kogo stać to kupi. Każdemu wg potrzeb! Piękny model a że drogi - kij z tym.:)
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#11
Żeby pociąg jakoś wyglądał powinny być przynajmniej dwa wagony. Sam ich nie złożę, więc pewnie tak jak wielu zaczynam myśleć jak "zracjonalizować" swoją kolekcję :) Ale cena za gotowy model powala. :eek: Czy przewidziane są wagony z różnych kolei o różnych numerach?
 
Z

Zv

Gość
#14
Tak moja pomyłka to cena za gotowy model. Germanski słabo kumam. 90 euro znacznie mniej boli. Pozostaje czekać na polski model. Gotowy będzie w cenie germańskiego setu do montażu.
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#18
Byłem pierwszy raz w Środzie Wlkp. z synem. Zaliczyłem wąskototowkę i wystawę. Było super. Szkoda że u nas w Gnieźnie nic do przodu nie idzie.
 

Załączniki

OP
OP
Maslo

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#19
Serdecznie dziękuję wszystkim którz nas odwiedzili. Frekwencja bardzo dopisała - dużo gosci z kraju jak i z zagranicy. Odwiedzili nas panowie Frank Tummler i Rolf Hoemann oraz Ulrich Thorhauer. Wymieniliśmy się doświadczeniami w organizowaniu pokazów oraz dostalismy bardzo dużo cennych wskazówek na przyszłość. Premierowe nowości w H0 i H0e , które sprawiły nam wszystkim wiele radości. Tabor prezentował się wyśmiecie. Pogoda super, a na dodatek masa atrakcji. Grill wieczorem przy parowozie, który później był rozpalany przy nas, przejazd do Zaniemyśla i spowrotem. Do tego parowóz i świetnie utrzymane wagony. Makieta sprawnie rozstawiona, wszystko przebiegło bez większych problemów. Niestety podczas wystawy nie było za bardzo czasu na robienie zdjęć makiety. Ale za to zrobiłem kilka zdjęć z parowozem :) O zdjęcia makiet proszę uczestników aby zamieścili swoje.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 0
Imprezy 7

Podobne wątki