• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Śląskie klimaty

prezesedi

Aktywny użytkownik
Reakcje
281 1 0
Katowice Brynów (sierpień 2023).
Widok na bocznice kopalni i nastawnię WJ - zdjęcia przedstawiają aktualny stan torowiska, nastawni i części kopalni "WUJEK".
 

Załączniki

prezesedi

Aktywny użytkownik
Reakcje
281 1 0
Dzisiaj przeglądając zawartość jednej z grup na FB, napotkałem poniższe zdjęcie, przedstawiające pociąg na wyjeździe z KWK Katowice.
Czy ktoś może podać co to za lokomotywa i wagony? Specjalnym znawcą nie jestem, ale wygląda mi to na Ty2/Ty42 z zestawem 401Va. A co Koledzy widzą na zdjęciu?
1697048480360.png
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.374 28 2
Dzisiaj przeglądając zawartość jednej z grup na FB, napotkałem poniższe zdjęcie, przedstawiające pociąg na wyjeździe z KWK Katowice.
Czy ktoś może podać co to za lokomotywa i wagony? Specjalnym znawcą nie jestem, ale wygląda mi to na Ty2/Ty42 z zestawem 401Va. A co Koledzy widzą na zdjęciu?
Zobacz załącznik 1005878
Szczakowski Ty45-302 z wagonami 401Vb uchwycony przez Krzysztofa Wiśniewskiego w 1989 roku. Zdjęcie pochodzi z książki "Kraina węgla i stali" tego samego autora.
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.273 41 5
Zgoda, panie Andrzeju, ale wielu z nas nie jest w stanie - za każdym razem - przeglądać całego forum, żeby stwierdzić, czy było, czy nie było.
Nie wszyscy mają tyle czasu, co Pan.

Co nie zmienia faktu, że pasuje to do tego wątku również, a może i bardziej. Pomijam fakt bycia autorem tego wątku.
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.273 41 5
Tym razem DOLNY, ale nadal Śląsk ;)

"03.12.2023 Wałbrzych Fabryczny - Wałbrzych Miasto. EP07-1025 z pociągiem TLK "Orzeszkowa" z Jeleniej Góry do Warszawy Gdańskiej na tle wałbrzyskiego Sobięcina."
FB Kamil Cywicki - fotografia kolejowa

Wałbrzych Sobęcin Jelenia-Wawa Orzeszkowa.jpg
 
OP
OP
Kris

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.273 41 5
|26.02.2024IRadlin|

ET41-001 wyciąga skład węglarek z KWK Radlin Marcel do Opola Elektrowni kierując się w stronę podg. Radlin Obszary.

Źródło: fb Bartek Pawlik Foto

KWK Radlin 2024 poc. do Opola Elektrowni.jpg
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.572 32 4
Super klimat tego miejsca(y) I pomyśleć, że raz w życiu była ta maszyna w Olsztynie a ja nawet foto nie mam :(
 

Podobne wątki