• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ś.P. Zbyszek W. alias "Zbych"

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#1
W dniu 18. 09. 2019r zmarł serdeczny kolega Zbyszek (+69), znakomity modelarz, zawsze skromny i bez wygórowanych ambicji. Nigdy niechwalący się swoimi osiągnięciami. Zawsze służył radą i pomocą. Wierny swoim pasją do samego końca. Laureat kilkuset nagród na wystawach w Niemczech, Włoszech, Węgrzech i Czechach. Cześć jego pamięci! Drogi Zbyszku niech ci ziemia będzie lekką.
 

benek

Ostrzeżony
Reakcje
60 0 1
#2
Tydzień temu rozmawiałem z nim przez telefon... a tu takie....smutne wiadomości :(
Dzięki ci Zbyszku za wszystkie pogawędki i rady. Wyrazy współczucia dla rodziny.
 

MariuszU

Aktywny użytkownik
Reakcje
306 2 0
#7
W dniu 18. 09. 2019r zmarł serdeczny kolega Zbyszek (+69), znakomity modelarz, zawsze skromny i bez wygórowanych ambicji. Nigdy niechwalący się swoimi osiągnięciami. Zawsze służył radą i pomocą. Wierny swoim pasją do samego końca. Laureat kilkuset nagród na wystawach w Niemczech, Włoszech, Węgrzech i Czechach. Cześć jego pamięci! Drogi Zbyszku niech ci ziemia będzie lekką.
Żegnaj Kolego...
 

patryk70

Aktywny użytkownik
Reakcje
119 0 0
#11
Zbyszek, którego miałem zaszczyt poznać 10 lat temu, był wspaniałym człowiekiem. I jak wspomniał kolega misiek57 również znakomitym modelarzem. Pamiętam jaki byłem onieśmielony stojąc w jego pokoju i podziwiając, puchary, medale, dyplomy z polskich i zagranicznych konkursów modelarskich. Tworzyły wspaniałą atmosferę mistrzostwa i perfekcji, woku człowieka, który siedział skromnie w fotelu. I teraz, tylko tyle, albo, aż tyle pozostało po tej wybitnej osobowości. Żegnaj kolego.