• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ś.P. RAFAŁ WĘGRZYN

Grześka

Aktywny użytkownik
MSMK
OKMK Piętrusek
Reakcje
158 6 0
#28
Trzy najczęściej używane zwroty na wystawach z Jego udziałem? 1. Dzień dobry, 2. Cześć, 3 Gdzie jest Rafał?! Będzie, w zasadzie to JUŻ, bardzo Go nam brakuje...
 

boczek01

Moderator Grupy "Piętrusek"
OKMK Piętrusek
KKMK
Reakcje
11 0 0
#36
Rafałku,
Dzisiaj Cię żegnamy na tym świecie, nadal nie mogę się z tym pogodzić, dlaczego teraz, dlaczego tak szybko, dlaczego w tak młodym wieku?. Niestety nikt z nas na te pytania nie uzyska odpowiedzi. Pamiętam czas tworzenia naszego klubu z inicjatywy Darka Pawlicy. Był to okres wielkiego entuzjazmu z Twojej strony, byłeś motorem do szerszego prezentowania się Naszego klubu na imprezach modelarskich w kraju. Dałeś się poznać jako człowiek pogodny, radosny, cieszący się z życia, a przede wszystkim uczynny i przyjacielski, czym pozyskałeś sobie wielu przyjaciół w innych klubach. Pamiętam, jak wspólnie podjęliśmy decyzję o budowie naszej STACJI OŚWIĘCIM, jak żeśmy razem z Adamem Sieńko godzinami zastanawiali się nad jej kształtem ostatecznym. Dzisiaj do wykonana pozostała jedynie infrastruktura i zieleń. Co teraz ?????, pytanie znowu bez odpowiedzi.
Za chwilę zacznie się ceremonia pogrzebowa, a ja nie mogę nawet Cię osobiści pożegnać. Siedzę teraz w pokoju, patrzę przez szybę na Ocean i myślę o tym, co się stało. Żegnaj Rafałku !!!!

Janku, jeszcze raz wyrazy współczucia ode mnie, Małgosi i Michała.
 
Reakcje
3 1 0
#39
Dziękuje wszystkim w imieniu moim i taty którzy pojawili się dzisiaj na pogrzebie i tym którzy złożyli kondolencję. Wiele to dla nas znaczy. Przyszło multum ludzi z czego jestem szczęśliwy. Jeszcze raz dziękuje.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#40
Dołączam się do wpisów kolegów i proszę przyjąć moje wyrazy współczucia i kondolencje.
Jak napisano wyżej - za wcześnie dużo za wcześnie............. :(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Sala Pamięci 17

Podobne wątki