• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ś.P. ANDRZEJ BRYLSKI "Alegratka"

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#72
Ja już wpisałem się z kondolencjami. Obecnie usiadłem do konwersji i jak zwykle wpadłem na pomysł pytania..........takiego jak zawsze do Pana Andrzeja. Po chwili dotarło do mnie, że już nie mam takiej możliwości. Tutaj pięknie napisał kolega powyżej, że rośnie tam wyżej grono modelarzy ja dodam też pasjonatów i żywych encyklopedii. Tak często czekałem i ja i u nas cała rodzina na "list od Pana Andrzeja", że teraz po tym jak powiedziałem w domu o tym, że Pan Andrzej nie żyje dotknęło nie tylko mnie ale i nasza całą rodzinę bo wszyscy się znali tylko z listów z kalkomaniami ale i też z tego co mówiłem o tym fantastycznym człowieku. Czasami z ludźmi odchodzi pewna epoka, pewien obszar wiedzy i historii i tutaj niestety jest to strata olbrzymia........... niestety nie do odtworzenia. Po prostu pewien spory dział historii się zamyka w pewnej chwili bez powrotu. Dzisiaj z perspektywy czasu jestem wdzięczny nazwijmy to losowi , że było mi dane mieć styczność z tak wspaniałą osobą.
 
Ostatnio edytowane:

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
#74
Lubiłem przy okazji zamawianiu kalek ucinać sobie pogawędki z Andrzejem, tematy nie tylko kolejowe,
teraz ogarnia mnie pustka ,nie do końca dociera do mnie ten fakt. Wielka strata .
Ostanie zamówienie, myślałem ,ze nie dotarło, ponowiłem i otrzymałem od syna tę smutną , bardzo smutną odpowiedź.
Rodzinie i bliskim Andrzeja wyrazy współczucia.
Janusz Kaczorowski-Łódź
 

MariuszU

Aktywny użytkownik
Reakcje
306 2 0
#78
Smutna wiadomość o śmierci Kolegi Andrzeja. Przy okazji zakupów kalkomanii zawsze "pomailowaliśmy" sobie w miłej atmosferze. Ja miałem jeszcze tyle planów do spotkań z Andrzejem przez Alegratkę. Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny. Mariusz Uziębło z Gdańska.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Sala Pamięci 22
Sala Pamięci 1

Podobne wątki