• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ś.P. ADAM BYCHAWSKI

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
149 5 1
Jestem w szoku....... Tyle lat się przyjaźniliśmy..........Jeszcze niedawno przesyłał mi zdjęcia z naszego wyjazdu do Niemiec (jeszcze RFN).
Smutno......

OP
OP
Jacek765

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
Reakcje
1.454 41 1
Dzisiaj jest dobra okazja żeby wspomnieć naszego Przyjaciela, Kolegę, Znajomego. Adam jest wspaniałym człowiekiem o bardzo pozytywnym i wesołym usposobieniu (nie potrafię o Nim pisać w czasie przeszłym). Często mi opowiadał że przed niemal każdą podróżą kiedy już miał spakowane walizki a jeszcze było trochę czasu do wyjścia z domu lubi posłuchać piosenki "Run runway" grupy Slade która Go wprowadza w dobry nastrój do podróży. Więc niech i teraz ta wesoła piosenka Mu towarzyszy w obecnej podróży w innym wymiarze istnienia.