• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Łuk o promieniu 210cm by Chudy

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, czas troszeczke rozruszać to forum, więc zamieszczam temacik w którym będę po krótce zamieszczał relacje z budowy nowego modułu patrz temat
pierwsze fotki wkrótce
pozdro Chudy
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
no to jedziemy, pierwsza fotka poglądowa na łuczek który powstaje, na razie łuk tylko ułożony i bez wycietych profili, ale zdjęcie jest stare bo łuk juz się klei na strychu u Kozaka
 

Załączniki

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#5
Jest i fotka posklejanego i wstepnie wyposarzonego w tory łuku. Przyniesiona na archaicznym nośniku danych od Chudego. :D Jest całe fotostory z budowy ale to później.
http://ds5.agh.edu.pl/~kozak/download.php?id=242


Ps.
Równolegle na kozakowym strychu powstawał inny projekt ale o tym też jeszcze nie teraz.
 

Załączniki

OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
oj coś Kolega Kozak się spóźnia z tym fotostory, zdjęć narobiliśmy a tu pustki
a co do samego łuku to jest troszeczkę lipa, bo dwie skrzynki muszą iść do poprawy, a ja bardzo nie lubię poprawiać :D zwłaszcza gdy trzeba ciągle nasłuchiwać czy mój obecny pracodawca czyli CTR Rail sie nie dobija do mego służbowego telefonu który właśnie dzisiejszego poranka odebrałem w siedzibie firmy razem z rewidenckimi gadżetami i służbowymi papierami :D a co to oznacza, ano PRACĘ CZAS ZACZĄĆ :razz:
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
no ja nie wiem co się dzieje z tymi fotosami z Kozakowego strychu :D
chyba musze wziąć sprawy w swoje ręce bo żadna fotka sie nie pojawi, a trochę było ich napstrykanych :twisted:
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
po wczorajszych 3-godzinnych ćwiczeniach akrobatycznych, tor na łuku juz leży, teraz muszę podpiąć elektrykę i sprawdzić przejezdność szlaku, fotka z przytwierdzonym torem już jutro,
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#12
No no proszę. Tyle słyszałem o tym przekopie teraz go widzę ;) Nie wiem kto co tam robił, ale bardzo sie podoba ;) Tak dalej chłopaki. Mam nadzieje że niebawem te moduły zobaczymy u nas w Krakowie :) Czy most jest z blach trawioncy czy może z kartonu :?:
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
pado napisał(a):
Nie wiem kto co tam robił, ale bardzo sie podoba ;) Mam nadzieje że niebawem te moduły zobaczymy u nas w Krakowie :) Czy most jest z blach trawioncy czy może z kartonu :?:
a więc, skrzynki zbiłem razem z Kozakiem, na jego strychu, wszak chłop ma miejsca tyle że ja w 2 mieszkaniach tyle nie mam, a kształt terenu wraz z tym co sie na nim znajduje razem z tym wiaduktem zrobiły moje rączki :D , wiadukt jest w całości z kartony i brystolu, a co do krakowa to ja też sie nie mogę doczekać momentu gdy pojeżdzimy sobie na moich makietach w grodzie Kraka
pozdro
Chudy
 

Podobne wątki