• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zieleń Ładunki warzyw.

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam drogich kolegów!
Mam pytanie odnośnie ładunków warzyw. Taki zestawik w sam raz na targ. Jakieś ziemniaczki kapusta itd. oczywiście wszystko w H0. Może mają koledzy jakiś pomysł bo ja się głowie już tydzień i nic nie przychodzi do głowy. Z góry dzięki :)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#2
Ziemniaczki kupiłem w sklepie modelarskim, ale Pani biła się w piersi, że nie wie co to za produkt. Jej mąż to załatwia i jest pakowane w woreczki strunowe. Wygląda super, bo ma jasny kolor i jest okrągłe, ale nie są to kulki tylko właśnie bardziej podłużne. widziałem różne kolory i wielkości. Ja kupiłem takie 0.8-1mm, czyli idealne.
Kapustę robił daniel loko i jak tu zaglądnie na pewno Ci napiszę. Wydaje mi się, że były to nasiona jakiejś bylicy.
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Można prosić jakieś fotki tych ziemniaczków i ewentualny adres internetowy tego sklepu? A jakieś warzywa typu ogóry pomidory? Chciał bym jakąś dużą różnorodność bo to ma być jedyny stragan we wsi.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#4
Jak się dokopię to pstryknę fotkę. Adresu sklepu Ci nie podam, bo wątpię by takowy istniał. ziemniaków tam nie ma, bo je wykupiłem. Całe dwa woreczki.
Innych warzyw nie widziałem. To raczej chyba było adresowane dla klienta pod kątem drogi brukowej z kamieni polnych, ale mogę się mylić. Dla mnie pierwsze skojarzenie jak to zobaczyłem, były własnie ziemniaki.
 

KAMAPI

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Kapusty się nie robi tylko kupuje bieprz ziarnisty kolorowy i wybiera te zielone ziarna. Mają strukturę jakby końcówek liści kapusty, pozwijanych i ponakładanych na siebie, główek świeżych i dość zbitych. Odpowieni pieprz zielony - wygląda super.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 139

Podobne wątki