• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Łódź – Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy – 22-24 listopada 2019 r.

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#1
Modelarzy chętnych do wzięcia udziału w Targach Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy w dniach 22-24 listopada 2019 w Łodzi, zapraszamy do kontaktu oraz ewentualnego przesłania zgłoszenia na adres esmmk@trybunaly.eu
Dla modelarzy wystawiających swoje prace, zapewniona jest darmowa powierzchnia wystawowa, darmowy nocleg, posiłek, parking oraz zwrot kosztów transportu. Szczegóły w załączonym do postu dokumencie.
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
#8
Trochę jestem nie w kursie, może ktoś mógłby mi powiedzieć, co to jest Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Modelarstwa Kolejowego? Jakoś nie wydaje mi się, żeby chodziło o MOROP...
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#10
Uzupełnienie informacji dotyczące udziału, firm, sklepów, sprzedawców. W załączniku nr1 wynegocjowane przez ESMMK niższe cen niż ogólnie obowiązujące. Firmy, sklepy, sprzedawcy wypełnione zgłoszenie nr2 przesyłają
w dwóch egzemplarzach. Jedno na docelowy adres do Łodzi wraz z dopiskiem mailowym, że zgłaszany jest udział
na zaproszenie ESMMK. A kopię prosimy o przesłanie na esmmk@trybunaly.eu Przesłana kopia posłuży jako weryfikacja potwierdzająca zaproszenie.
 

Załączniki

OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#13
Czy jesteśmy ograniczeni miejscem? Jakieś filary, schody? Czy będziecie decydować po przesłaniu zgłoszeń czy układ jest ok?
Według zapewnień Areny nie ma ograniczeń miejsca i ona ma na głowie rozplanowanie ustawień uczestników. Myślę jednak, że najlepiej najpierw przesłać zgłoszenie wraz z układem. W przyszłym tygodniu delegacja ESMMK, będzie gościć w terenie i wykona zdjęcia sektora modelarskiego.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#15
Czy jesteśmy ograniczeni miejscem? Jakieś filary, schody? Czy będziecie decydować po przesłaniu zgłoszeń czy układ jest ok?
Dziś dostałem z Piotrkowa materiał zdjęciowy dotyczące hali w Łodzi. Wstępnie pod sektor modelarski przewidziane jest 1400 m kwadratowych. Nie ma filarów, ani schodów. Więcej foto dotyczące obiektu TU

10.JPG 11.JPG 12.JPG

Niewątpliwym atutem hali jest bezpośredni podjazd, a nawet wjazd do środka w celu wypakowania makiet.

19.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 3
Imprezy 17
Imprezy 11
Imprezy 7
Imprezy 18

Podobne wątki