• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Łódź – Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy – 22-24 listopada 2019 r.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#42
Dziękuję za informację i link. Właśnie o to i tylko o to chodziło. Jak się zamieszcza na forum informację o takiej imprezie, niezależnie, czy się jest jej organizatorem, czy tylko uczestnikiem, to warto podać podstawowe informacje o imprezie, albo chociaż powiedzieć, gdzie takie informacje można znaleźć.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#44
Dziękuję za informację i link. Właśnie o to i tylko o to chodziło. Jak się zamieszcza na forum informację o takiej imprezie, niezależnie, czy się jest jej organizatorem, czy tylko uczestnikiem, to warto podać podstawowe informacje o imprezie, albo chociaż powiedzieć, gdzie takie informacje można znaleźć.
Niestety jeśli chodzi o informację jesteśmy uzależnieni od tego co otrzymujemy od organizatora. Też się nam to nie podoba, że trzeba stale dopytywać i ciągnąć za język. W linku który ci przesłałem są wszystkie istotne dane tylko trzeba przejrzeć zakładki :) Otwierasz plakat "Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy Play-Arena" i otwiera się całe menu.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#45
To niespotykane tu na tym forum, aby zainteresowany szukał sobie sam informacji o imprezie, organizator zawsze podaje pełne dane, często wzbogacone o informację na temat kosztów noclegu, wyżywienia itp.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#46
Wszystko fajnie, ale skoro organizatorzy zwrócili się do Was o zamieszczenie na forum zaproszenia do udziału, to nie wierzę, że nie wiedzieliście gdzie i kiedy ta impreza ma się odbyć. Wiem, że nie Wy odpowiadacie za szczegóły organizacyjne, ale wystarczyło od razu podać, że szczegóły imprezy są dostępne na stronie organizatora. Ale myślę, że nie ma sensu dalej o to się spierać.
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#48
Wszystko fajnie, ale skoro organizatorzy zwrócili się do Was o zamieszczenie na forum zaproszenia do udziału, to nie wierzę, że nie wiedzieliście gdzie i kiedy ta impreza ma się odbyć. Wiem, że nie Wy odpowiadacie za szczegóły organizacyjne, ale wystarczyło od razu podać, że szczegóły imprezy są dostępne na stronie organizatora. Ale myślę, że nie ma sensu dalej o to się spierać.
No kurcze Andrzej, jakbym cię nie znał, uznałbym cię za jakąś za przeproszeniem niemotę. Wystarczyło otworzyć i przeczytać dokumenty przesłane przez chłopaków z Piotrkowa. Umieszczone na pierszej stronie postów, gdzie jak byk pisze, gdzie, kiedy, na jakich zasadach, o której itp. Oczywista oczywistość, tylko trzeba trochę poczytać. Wszystko było podane od początku. ;)
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#49
Wszystko fajnie, ale skoro organizatorzy zwrócili się do Was o zamieszczenie na forum zaproszenia do udziału, to nie wierzę, że nie wiedzieliście gdzie i kiedy ta impreza ma się odbyć. Wiem, że nie Wy odpowiadacie za szczegóły organizacyjne, ale wystarczyło od razu podać, że szczegóły imprezy są dostępne na stronie organizatora. Ale myślę, że nie ma sensu dalej o to się spierać.
Przepraszam mój błąd, myślałem, że jest rzeczą oczywistą czytanie zamieszczanych dokumentów. Jak wspomniał Misiek57 informacja była tam od samego początku. Teraz wstawiam kolejny przesłany do nas przez organizatora.
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#50
No kurcze Andrzej, jakbym cię nie znał, uznałbym cię za jakąś za przeproszeniem niemotę. Wystarczyło otworzyć i przeczytać dokumenty przesłane przez chłopaków z Piotrkowa. Umieszczone na pierszej stronie postów, gdzie jak byk pisze, gdzie, kiedy, na jakich zasadach, o której itp.
Przepraszam mój błąd, myślałem, że jest rzeczą oczywistą czytanie zamieszczanych dokumentów.
Dokument był podany w kontekście informacji dla ew. wystawców, a nie dla zwykłych zwiedzających:
Modelarzy chętnych do wzięcia udziału w Targach Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy w dniach 22-24 listopada 2019 w Łodzi, zapraszamy do kontaktu oraz ewentualnego przesłania zgłoszenia na adres esmmk@trybunaly.eu
Dla modelarzy wystawiających swoje prace, zapewniona jest darmowa powierzchnia wystawowa, darmowy nocleg, posiłek, parking oraz zwrot kosztów transportu. Szczegóły w załączonym do postu dokumencie.
Ja nie myślałem w ogóle o uczestnictwie w wystawie w takim charakterze i nie otwierałem tego załącznika.
Nie ma za co przepraszać, a w ogóle już napisałem, że chyba nie ma sensu się o to dalej spierać. Do zobaczenia w piątek w Łodzi!
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#52
Nie, według informacji z wymienionych dokumentów, wystawa będzie otwarta dla publiczności już w w piątek od 10.00 do 18.00 i ja planuję tam być właśnie w piątek.

Godziny otwarcia hali dla Zwiedzających:
22.11.2019 godz. 10.00 – 18.00
23.11.2019 godz. 10.00 – 18.00
24.11.2019 godz. 10.00 – 16.00 (likwidacja ekspozycji stoiska może nastąpić po zamknięciu targów dla Zwiedzających, to jest godz. 16:00, zgodnie z zapisem § 12 Regulaminu Targów)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#53
Ktoś musi pracować, aby jego pieniądze trwonić mógł ktoś.
Szkoda miałem nadzieję spotkać się z Panem, ale nie umieram jeszcze, może w przyszłości.
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#55
Kto nie czytał ostatniego dokumentu wstawionego przez MisterZ. Lepiej niech przeczyta, żeby potem nie było niedomówień. Są tam bardzo istotne szczegóły dotyczące parkingu i kart parkingowych. Przynajmniej dla mnie przyjeżdżającego samochodem z Warszawy na dwa dni.
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
#58
Kurcze... Ja z reguly nie zawracam ludziom glowy z powodu jakosci zdjec. To tu musze... Kolega @Arti2811 se mocno ZALECIAL. A to Smiena8M czy jakas kamera otworkowa byla w uzyciu?

Na jednym ze zdjec widac nawet uzycie starej techniki heliografii. ;) ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 3
Imprezy 17
Imprezy 11
Imprezy 7
Imprezy 18

Podobne wątki